Chłodex

CHŁODEX to znana i otwarta na współpracę hurtownia wędlin i mięsa. Działamy na rynku od 1996 roku i ciągle powiększamy swój asortyment o nowe i atrakcyjne produkty. Podstawowym profilem działania firmy od samego początku była sprzedaż wędlin oraz mięsa białego i czerwonego, jednak rozwój firmy przyczynił się do wzbogacenia naszej oferty o konserwy, wyroby garmażeryjne oraz sery twarde.

Od początku jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, tworzonym w oparciu o własny kapitał, jak również o tradycje i doświadczenie założycieli. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami wędlin oraz ubojniami znajdującymi się na terenie naszego kraju negocjujemy najlepsze warunki zakupu towaru, nie zapominając o jego najwyższej jakości.
CHŁODEX to znana i otwarta na współpracę hurtownia wędlin i mięsa. Działamy na rynku od 1996 roku i ciągle powiększamy swój asortyment o nowe i atrakcyjne produkty. Podstawowym profilem jej działania od samego początku była sprzedaż wędlin oraz mięsa białego i czerwonego, jednak rozwój firmy przyczynił się do wzbogacenia naszej oferty o konserwy, wyroby garmażeryjne oraz sery twarde. 
Jesteśmy przekonani, że bogaty program promocji dla wszystkich klientów oraz indywidualne oferty specjalne stosowane na życzenie odbiorcy są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających kontrahentów, a wykwalifikowana kadra pracowników pomoże Państwu w jak najlepszym wyborze towarów z oferty naszej firmy.
Nasza firma została zaopatrzona w nowocześnie chłodzone magazyny i odpowiednio wyposażone samochody. Wszystko to, aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę.

Poza działalnością handlową od od wielu lat aktywnie wspieramy sportowców angażując się między innymi w organizację tak znanych imprez jak "Bieg Lechitów" oraz "Staropolskie Igrce Młodych Lechitów"